Dlaczego wdrożenie SAP hana jest dobrym pomysłem?

Aplikacja SAP Hana to platforma najnowszej generacji, która umożliwia przetwarzanie i zarządzanie danymi w pamięci operacyjnej, a nie dyskowej. Dzięki temu w znacznym stopniu można poprawić wydajność i tempo przetwarzania danych.

Wdrożenie SAP hana to również nowe możliwości tworzenia raportów i analiz, które są niezbędne w planowaniu kierunków rozwoju przedsiębiorstwa czy zarządzania zasobami.

Platforma SAP hana jest dedykowana tym firmom, które nie są zadowolone z posiadanej mocy obliczeniowej, a w dodatku wykonują jednocześnie wiele złożonych i czasochłonnych operacji w systemie. Zastosowanie SAP hana pozwala przyspieszyć te czynności nawet kilkaset razy.

Korzyści z wdrożenia SAP hana jest wiele. Wśród najważniejszych wymienić można z pewnością przyspieszenie operacji wykonywanych w systemie, co w znaczący sposób wpłynąć może na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Platforma SAP Hana może być zintegrowana z innymi systemami SAP, które wykorzystywane były w przedsiębiorstwie, dzięki czemu nie ma konieczności tworzenia nowego oprogramowania od podstaw.

Proste i szybkie tworzenie raportów, możliwość podejmowania dobrych decyzji w oparciu o często i regularnie aktualizowane dane, stały dostęp do analiz w czasie rzeczywistym czy sprawne zarządzanie rosnącą liczbą złożonych danych to tylko niektóre korzyści, jakie niesie wprowadzenie SAP hana w firmie. Więcej na ten temat dowiedzieć się można na stronie https://hicron.com/oferta/sap-hana/.